Comentarii (5)
cinva
cinva  •  09 Noiembrie 2023, 02:44
Postat de troll_csA_de_LaCluj pe 08 Noiembrie 2023, 20:34

Incredibil!Benfica 0-3 în minutul 21!Sociedad ratează 11 m de 4-0!Benfica zero puncte,nici un gol înscris după 4 etape de ligă într-o grupă cu salzburg,sociedad și inter.Botoșani le-ar fi pus mai multe probleme celor de la Sociedad în prima repriză!

Doar un nume: Bela Guttmann.

Draconian
Draconian  •  09 Noiembrie 2023, 00:18

spuneti si voi acuma jurnalistilor.. scrieti "Copenhaga și Manchester United (4-3) au oferit meciul serii." intri in articol sa vezi ce-a fost acolo cu meciu ala si citesti asta:" După 5 minute, Bardghji a dat lovitura. A făcut 5-4, cu un șut din mijlocul careului."... spuneti voi acu cum vine chestia asta... care-a fost scoru ala pîn la urma, 4-3 sau 5-4... nu va mai mirati ca va fug toti sponsorii unde vad cu ochii..

1ianuarie
1ianuarie  •  08 Noiembrie 2023, 23:29

Golul trei al lui Real, o splendoare.

contrabas3
contrabas3  •  08 Noiembrie 2023, 22:49

Când mă uit la fețele *** ale celor de la Bayern, mi-e scârbă de fotbal! Cu câtă seninătate dau ei pe lângă poartă, deși puteau să dea ușor cel puțin două goluri în prima repriză. Nu e de mirare că au fost eliminați din cupa Germaniei de o echipă de liga a treia. Lol!