Marti
07:00 Jocurile olimpice: Drapel şi familie
08:00 Jocurile olimpice: Forţa unuia
08:30 Jocurile olimpice: Forţa unuia
09:00 Ciclism: Turul Franţei
10:30 Biliard carambol: Cupa Mondială, la Porto, în Portugalia
11:30 Ciclism: Turul Franţei
13:00 Scrimă: Campionatul Mondial, la Budapesta, în Ungaria
14:30 Ciclism: Cursa din Turul Franţei
15:30 Raliuri: Campionatul European de raliuri, la Roma, în Italia
16:00 Scrimă: Campionatul Mondial, la Budapesta, în Ungaria
16:40 Scrimă: Campionatul Mondial, la Budapesta, în Ungaria
20:50 Ciclism: Turul Franţei
21:55 Ştirile Eurosport
22:00 Scrimă: Campionatul Mondial, la Budapesta, în Ungaria
23:25 Ştirile Eurosport
23:30 Ciclism: Turul Franţei astăzi
00:30 Raliuri: Acces în culisele ERC
01:00 Biliard carambol: Cupa Mondială, la Porto, în Portugalia
02:00 Ciclism: Turul Franţei
04:00 Omnisport: Watts
04:30 Scrimă: Campionatul Mondial, la Budapesta, în Ungaria
Miercuri
06:00 Ciclism: Turul Franţei
07:30 Biliard carambol: Cupa Mondială, la Porto, în Portugalia
08:30 Jocurile olimpice: Drapel şi familie
09:30 Scrimă: Campionatul Mondial, la Budapesta, în Ungaria
11:00 Ciclism: Turul Franţei astăzi
12:00 Raliuri: Acces în culisele ERC
12:30 Formula e: Campionatul FIA, la New York, în Statele Unite
13:20 Omnisport: Watts
13:50 Scrimă: Campionatul Mondial, la Budapesta, în Ungaria
14:40 Tenis de masă: Circuitul Mondial, la Geelong, în Australia
15:40 Jocurile olimpice: Drapel şi familie
16:40 Omnisport: Watts
17:10 Scrimă: Campionatul Mondial, la Budapesta, în Ungaria
18:40 Raliuri: Acces în culisele ERC
19:10 Formula e: Campionatul FIA, la New York, în Statele Unite
20:00 Ciclism: Turul Franţei
21:55 Ştirile Eurosport
22:05 Jocurile olimpice: Legende vii
22:30 Jocurile olimpice: Legende vii
23:00 Jocurile olimpice: Legende vii
23:25 Ştirile Eurosport
23:35 Ciclism: Turul Franţei
01:05 Ciclism: Cursa Adriatica - Ionica
01:35 Scrimă: Campionatul Mondial, la Budapesta, în Ungaria
02:00 Ciclism: Turul Franţei
04:00 Tenis de masă: Circuitul Mondial, la Geelong, în Australia
05:00 Biliard carambol: Cupa Mondială, la Porto, în Portugalia
Joi
06:00 Ciclism: Turul Franţei
07:30 Scrimă: Campionatul Mondial, la Budapesta, în Ungaria
09:00 Omnisport: Watts
09:30 Ciclism: Turul Franţei astăzi
10:30 Raliuri: Acces în culisele ERC
11:00 Formula e: Campionatul FIA, la New York, în Statele Unite
12:00 Scrimă: Campionatul Mondial, la Budapesta, în Ungaria
13:30 Tenis de masă: Circuitul Mondial, la Geelong, în Australia
14:30 Caiac-canoe: Cupa Mondială, la Ljubljana, în Slovenia
15:00 Caiac-canoe: Cupa Mondială, la Ljubljana, în Slovenia
15:35 Omnisport: Watts
16:00 Raliuri: Acces în culisele ERC
16:30 Jocurile olimpice: Drapel şi familie
17:30 Jocurile olimpice: Forţa unuia
18:00 Jocurile olimpice: Forţa unuia
18:35 Omnisport: Watts
19:00 Ciclism: Turul Franţei
20:55 Sărituri în apă de pe stânci: Seria Mondială, la Beirut, în Liban
21:55 Ştirile Eurosport
22:00 Raliuri: Campionatul European de raliuri, la Roma, în Italia
22:30 Scrimă: Campionatul Mondial, la Budapesta, în Ungaria
23:05 Ciclism: Turul Franţei
00:25 Ciclism: Cursa Adriatica - Ionica
00:55 Ştirile Eurosport
01:00 Sărituri în apă de pe stânci: Seria Mondială, la Beirut, în Liban
02:00 Ciclism: Turul Franţei
04:00 Jocurile olimpice: Legende vii
04:30 Jocurile olimpice: Legende vii
05:00 Jocurile olimpice: Legende vii
05:30 Omnisport: Watts
Vineri
06:00 Ciclism: Turul Franţei
07:30 Tenis de masă: Circuitul Mondial, la Geelong, în Australia
08:30 Ciclism: Turul Franţei
09:55 Sărituri în apă de pe stânci: Seria Mondială, la Beirut, în Liban
10:55 Snooker: Mastersul de la Riga, la Riga, în Letonia
22:00 Ştirile Eurosport
22:05 Jocurile olimpice: Drapel şi familie
23:05 Ciclism: Turul Franţei
00:25 Ciclism: Cursa Adriatica - Ionica
00:55 Ştirile Eurosport
01:00 Snooker: Mastersul de la Riga, la Riga, în Letonia
02:00 Ciclism: Turul Franţei
04:00 Snooker: Mastersul de la Riga, la Riga, în Letonia
Sambata
06:00 Ciclism: Turul Franţei
07:30 Snooker: Mastersul de la Riga, la Riga, în Letonia
08:30 Ciclism: Turul Franţei
10:00 Snooker: Mastersul de la Riga, la Riga, în Letonia
10:55 Snooker: Mastersul de la Riga, la Riga, în Letonia
17:15 Curse de maşini: Cupa de Anduranţă Blancpain, la Spa-Francorchamps, în Belgia
19:20 Sărituri cu schiurile: Marele Premiu de vară , în Germania
21:00 Snooker: Mastersul de la Riga, la Riga, în Letonia
22:30 Omnisport: Watts
23:00 Ştirile Eurosport
23:05 Ciclism: Turul Franţei
00:25 Ştirile Eurosport
00:30 Ciclism: Cursa Adriatica - Ionica
01:00 Bmx: Campionatul Mondial, la Zolder, în Belgia
02:30 Ciclism: Turul Franţei
04:00 Snooker: Mastersul de la Riga, la Riga, în Letonia
05:15 Motociclism: Campionatul Mondial de anduranţă FIM, la Suzuka, în Japonia
Duminica
14:00 Motocros: Campionatul Mondial, la Loket, în Cehia
15:00 Motocros: Campionatul Mondial , în Cehia
16:00 Curse de maşini: Cupa de Anduranţă Blancpain, la Spa-Francorchamps, în Belgia
18:00 Motocros: Campionatul Mondial , în Cehia
19:00 Motocros: Campionatul Mondial , în Cehia
19:30 Sporturi cu motor: Titanii RX , în Regatul Unit
20:15 Snooker: Mastersul de la Riga, la Riga, în Letonia
23:45 Ştirile Eurosport
23:50 Curse de maşini: Super Cupa Porsche, la Hockenheim, în Germania
00:15 Motocros: Campionatul Mondial , în Cehia
01:00 Ciclism: Turul Franţei
02:00 Ciclism: Cursa Adriatica - Ionica
02:30 Snooker: Mastersul de la Riga, la Riga, în Letonia
04:00 Motociclism: Campionatul Mondial de anduranţă FIM, la Suzuka, în Japonia
Luni
06:00 Ciclism: Turul Franţei
07:30 Snooker: Mastersul de la Riga, la Riga, în Letonia
09:30 Ciclism: Turul Franţei
12:00 Sărituri în apă de pe stânci: Seria Mondială, la Beirut, în Liban
13:00 Curse de maşini: Super Cupa Porsche, la Hockenheim, în Germania
13:30 Snooker: Mastersul de la Riga, la Riga, în Letonia
14:30 Ciclism: Turul Franţei
17:30 Curse de maşini: Super Cupa Porsche, la Hockenheim, în Germania
18:00 Snooker: Mastersul de la Riga, la Riga, în Letonia
20:00 Ciclism: Cursa Adriatica - Ionica
20:30 Ciclism: Turul Franţei
21:50 Ştirile Eurosport
22:00 Motocros: Campionatul Mondial , în Cehia
22:30 Motocros: Campionatul Mondial , în Cehia
23:00 Ciclism: Turul Franţei
00:00 Ştirile Eurosport
00:10 Snooker: Mastersul de la Riga, la Riga, în Letonia
02:00 Motocros: Campionatul Mondial , în Cehia
02:30 Motocros: Campionatul Mondial , în Cehia
03:00 Ciclism: Turul Franţei
04:00 Snooker: Mastersul de la Riga, la Riga, în Letonia
05:00 Motocros: Campionatul Mondial , în Cehia
05:30 Motocros: Campionatul Mondial , în Cehia