Alte știri din fotbal
Mihai Stoica, intervenție în forță în scandal: „Ireal ce ne-au propus! Nu suport oamenii care fac asta!”
1
FCSB l-a cedat în Superliga pe fotbalistul de 900.000 de euro: „Ne-am înțeles”
2
Doi titulari din sezonul trecut au plecat de la Petrolul: „Mulțumim!”
0
Universitatea Craiova s-a distrat cu amatorii din Austria: 6 marcatori diferiți în primul amical
9
Știri din fotbal internațional
BeIRANvand, invincibil! „Dracii” s-au lovit de un zid, iar calculele grupei G se complică
4
Lionel Messi este uriaș și la propriu » Statuie de 26 de metri înălțime, dezvelită în onoarea lui
0
A fost chemat de urgență de Thomas Tuchel în SUA și a dezvăluit cum a primit vestea: „Nu aveam telefonul la mine...”
0
A plecat Răzvan, dar putem avea un antrenor român și în noul sezon din Grecia: „Ofertă foarte bună”
0
Lifestyle
Diana Munteanu a pus un pariu de cotă 17 la Cupa Mondială: „Promit să fac asta la TV, dacă nu trece de grupe!”
1
Scandal la brazilieni! » Cu amanta și apoi cu soția la Cupa Mondială, pe banii naționalei
3
Dezvăluirea iubitei noului erou de la Mondial: „Atunci, el a intrat în depresie!” » Cum a încălcat acesta ultima interdicție de la FIFA
1
A fugit de Mondial și a încins atmosfera pe insula milionarilor! Iuliana Pepene, escapadă în Mykonos: „Tu ești campioana”
6
Bolojan dezvăluie de ce l-a ales Nicușor Dan pe Adrian Veștea pentru ...
Libertatea
Infertilitatea la bărbați crește alarmant. Nivelul de testosteron scade cu ...
Adevărul
Messi, Ronaldo, Hagi și Yamal, zeci de mii de euro pentru noul Muzeu al ...
GSP SPECIAL
Cele două soluții ale PNL pentru a avea un guvern în iulie. Bolojan cere un ...
Libertatea
Succes maxim si spor la treaba ! Vad ca fcsbistii in prostia lor incomensurabila si ireversibila , au pus ceasul sa sune , ca sa-si de-a cu presupusul !! Va doare rau , nu-i asa !? Cand auziti de Rapid , va trec apele !?
Pai cat ai vrea sa valoreze o clona care nu are mai are 2-3.000 de suporteri si nu mai are altceva nimic, niciun fel de palmares?
Tu chiar nu ai de gand sa bagi in seama ca te doare ficatul zilnic ??? Pana nu este prea tarziu pentru tine ca te vad baiat frumos . Pacat de fata ....
Spre deosebire de fostii conducatori, baiatul acesta si-a facut banii onest. Destept si onest. Vine din mediul corporatist, asa ca stie ce inseamna rolul fiecaruia in cadrul unei echipe. Practic, observ ca implementeaza modelul acesta de succes in cadrul clubului (apropos de cei care considera ca patronul nu ar trebui sa asculte de ceilalti din cadrul echipei). Mult succes ii doresc! Parca mi-e dor sa vad Rapidul (clona ori ba) in Liga I, alaturi de un U Cluj, Petrolul, Arges, Farul... echipe de traditie, nu de tranzitie gen Chiajna, Voluntari, Juv. Colentina samd.
greu sa fii putiar rumegator.........
Are perfecta dreptate. Fotbalul din Romania inseamna doar milionul lui Becali si doar pentru hartia aservita lui si publicului ei tinta.
Tare bancul cu primăria! Că nu ia nimic de acolo, deși poartă tricouri inscripționate cu primăria! De ce nu au scris Primăria Huși? Politica la Rapid nu face bine! Veți vedea curând... buget de milioane de euro și tricouri cumpărate de antrenor de la Decathlon... Vai, vai, vai!
Deci acest tocilar/nea caisa a platit pe rusinea de FC R pretul a 5-6 iphone 5 second-hand, de genul celui detinut de tibi iq 33
In primul rand ca Angelescu asta bate campii cu multa gratie; numai prostii a debitat in interviul asta! In al doilea rand, daca nu a aflat inca, il anunt eu (pe el si pe suporterii rapidisti) ca momentan clubul la care e patron NU se numeste Rapid si nici nu e Rapid, e doar o clona! Pentru mai multe detalii, cititi aici: https://www.prosport.ro/fotbal-intern/nebunie-rebotezata-fc-r-liga-3-pierdut-instanta-numele-rapid-sentinta-tribunalului-bucuresti-s-ajuns-registrul-comertului-existe-doua-societati-comerciale-acelasi-nume-17547014
Mama, ce papagal e asta!! Nu face nimic peste capul antrenorului, dar pe de alta parte el "a adus toti jucatorii de la Snagov si uite unde a ajuns Snagovul"! Nu primeste niciun ban de la Primaria Sect 1, dar Primaria "ii ajuta" sa obtina mai mult de 500.000 Euro!! Sunt foarte curios cu Primaria ii "ajuta" sa recupereze baza Pro Rapid! Tipul asta e mai rau ca toti, are un ego cat casa!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.