alexzece  •  27 Noiembrie 2017, 01:22

Normal ca ai fi mandru de fi'tu,sunteti toti frustrati si precum tata,asa si fiu.Nu ma mira.

597284373787432
Gigi Duru  •  11 Iulie 2017, 10:59

Se pare ca *** de taicatu' nu ti-a explicat cine fura meciurile in perioada comunista. arbitrii erau terorizati cand arbitrau dinamo. este adevarat ca multi jucatori veneaua la Steaua, dar nu pt ca erau obligati, acolo se facea performanta: Liga campionilor nu a fost castigata pt ca faceau blaturi, cum insinuezi. mai ddegraba, ionita, cred ca toata frustrarea lui tactu' pleaca din invidie. si daca ai sti putina istorie fotbalistica ai sti ca dinamo a facut rau rapidului. steaua le punea si stadionul la dispozitie cand jucau in serie B.

amicu
amicu  •  16 Iunie 2017, 19:56

daca era fiul meu, eram foarte mandru de el si de gandirea pe care o are.

amicu
amicu  •  16 Iunie 2017, 19:55

*** esti tu tataie. Voua va plac limbistii. Gandire comunista. Astia sunt jucatorii de care avem nevoie, sa traiasca si sa iubeasca fotbalul.

780053325453019
Horea Horica  •  15 Iunie 2017, 17:17

***

grandetorito
grandetorito  •  15 Iunie 2017, 16:42

4 goluri marcate intr-un sezon! Atat am de spus despre acest Ionita Doi! Un nimic!!!

1013039022054413
Costin Georgescu  •  14 Iunie 2017, 20:42

acest ionita este un ***

indolentu
indolentu  •  14 Iunie 2017, 19:31
Postat de Aurelian Stoian pe 14 Iunie 2017, 19:03

meciul de care vorbiti , e meciul de la care i s-a tras sfarsitul lui Viorel Mateianu ! vad ca sunt multi papitoi *** pe aici care s-au suparat ca baiatul a spus adevarul ! si pentru asta il jignesc in fel si chip ! bai *** *** , vedeti-va de ciobanul vostru si de *** voastre aurolace ! vedeti cum faceti iar sa alergati de unii singuri si sa iesiti pe locul 2 , ca de obicei !

sau meciu din semifinalele cupei din primavara lu 89 cu rapidu deja cazut in b matematic si cu gol dat de marea finalista a cce care a venit dupa meciu cu milan cu coada intre picioare prin minutu 110 da nu in prelungiri ci prelungit timpu regulamentar de joc ca la oradea pina au facut 3 la 2 si a jucat cu iechipa de baza nu cu rezervele da ce sa stie d alde bakurun radulecsu popecsu dan tudocse si altii

v1ad
v1ad  •  14 Iunie 2017, 19:25
Postat de bakunin pe 14 Iunie 2017, 18:51

Nu ti-e jena sa minti in halul asta? :))) meciul FC Bihor-Steaua 2-3 a avut loc in etapa a saptea a campionatului 1988-89, deci nici o legatura cu toate aberatiile pe care le debitezi. Inca o dovada ca frustrarile i-au imb0lnavit pe toti cei din Giulesti Sarbi

Momeala ***. Vad ca va cunoasteti mizeriile. Si totusi, cum puteti sustine o asemenea echipa?