Comentarii (18)
reteleanu
reteleanu  •  23 Octombrie 2020, 13:00

joci atat de bine pe cat te lasa adversarul. cfr-ul lui dan petrescu (si nu pot fi banuit de vreo simpatie ptr echipa asta in campionatul nostru) a dat lectie de tactica bulgarilor. bravo, cfr!

the_fixer
the_fixer  •  23 Octombrie 2020, 15:20

FC FCSB a Bulgariei plangaciosi ca fratii din Romania , FC FCSB care nu este Steaua dupa meciurile cu CFR! Rusine ba clonelor! Sa bati doua FC FCSB din doua tari diferite asta inseamna echipa de fotbal! ***

1735457746481229
Alexandru Nica  •  23 Octombrie 2020, 12:46

Castraveți-tătă, gogoșari-tătă, murături-tătă. Un fost antrenor, bla-bla, ați luat-o, sunteți slabi, mămălicki, stay home!

1745flo
1745flo  •  23 Octombrie 2020, 16:27

Normal ca sunt slabi, doar sunt fcsb-ul bulgarilor!

danielp0tc0varu
danielp0tc0varu  •  23 Octombrie 2020, 12:59

Asta a fost un articol tendentios , cu un titlu tendentios. Sigur ca trebuia sa apara si asa ceva pt. linistea sufleteasca a ciobanului agarici Jijel.

doardinamo1948
doardinamo1948  •  23 Octombrie 2020, 16:27
Postat de magic4ever pe 23 Octombrie 2020, 15:26

Lumea nu intelege ca CFR prin jocul aproape perfect tactic & defensiv regizat de Petrescu nu lasa adversarii sa isi faca jocul...CFR daca era o echipa slaba lua o caruta de goluri de la Lazio sau Sevilla...Bravo CFR! Dan Petrescu la nationala!

Le dă Dinamo 10! Numai Nemec dă 5-6! Dar pana atunci, ne rupe Sepși pe genunchi.

alfabetta
alfabetta  •  23 Octombrie 2020, 12:57

O echipă întodeauna joacă CUM ESTE LĂSAT

magic4ever
magic4ever  •  23 Octombrie 2020, 15:26
Postat de bulan pe 23 Octombrie 2020, 14:46

Pai daca CFR nu i-a lasat sa joace nu au jucat. Daca reuseau un gol in prima repriza si mergea meciul in partea cealalta ii lauda pana la Dumnezeu. Si e vorba de exact aceeasi echipa. Sevilla nu a fost echipa buna sezonul trecut?