Alte știri din fotbal
România - Ucraina 0-0 » START la Euro 2024! Naționala lui Edi Iordănescu, susținută FRENETIC din tribune!
47
Claudiu Niculescu a comparat cele două naționale la GSP Live: „Dacă România ar fi FCSB, Ucraina ar fi Manchester United”
0
Discurs aspru la GSP Live înainte de debutul României la Euro: „Marius Marin NU poate face față cu Ucraina” + „Am un mare semn de întrebare la Bancu”
1
De ce nu joacă Valentin Mihăilă cu Ucraina » Dezvăluire în premieră la GSP Live: „Nici nu știam dacă stă pe bancă”
2
Știri din fotbal internațional
Sergio Ramos, OUT de la Sevilla » Ce se întâmplă cu fostul căpitan al Realului
0
Erik Ten Hag, arogant! Cum susține că l-au anunțat oficialii lui Manchester United că va continua la club
0
Kylian Mbappe, mesaj dur în legătură cu situația politică din Franța: „Extremiștii sunt la porțile puterii!” + Amenință că nu mai vine la lot!
0
Luptă aprinsă în tribune la debutul de la Euro! Cum arată iubitele jucătorilor ucraineni
0
Lifestyle
Corina Caragea a ajuns la Munchen! Într-o fustă scurtă, prezentatoarea de la Pro TV a făcut furori înainte de meciul România - Ucraina
11
Unul dintre liderii echipei naționale intervine în scandalul Coldplay - Babasha! A tranșat disputa din Germania: „Vorbeam cu viitoarea soție”
11
Haioșii de la Euro 2024! Fanii care au acaparat atenția pe Allianz Arena
0
Ramona Păun, spectator de lux pentru România la EURO 2024 » Pe ce fotbalist mizează: „Va fi în centrul atenției”
2
Libertatea
Adevărul
ObservatorNews
OrangeSport
CUm sa iei ma doua galbene intr-un meci cu Malta la 3-0? Cati neuroni are baiatul asta?
Afara cu petarde fcsb-iste si ex fcsb-iste de la Nationala . Nu au ce cauta toti "cracanati " la Nationala .
Să nu-i cânte Grasa, că se lasă cu popi și tămâie, Doamne Ferește!
La singurele faze in care s-a remarcat Man (ratare prosteasca si gol , altfel o buna reusita) am remarcat noile tatuaje . Cat de prost poti fi , bai ? Ce legatura ai tu cu cultura tatoo ? Doar ca-i place coardei sa te vada pictat ? Altfel , si plusuri (absenta lui Grozav si Stanciu) si minusuri (Hagi+Marin)
Am minte cat tot clanul becali pana la inceputu veacurilor :)))
Mulțumim anticipat echipei care va elimina abominatia FC FCSB din preliminariile EL!
Nativii romani n-au cum sa se nasca in Malta, sau oriunde altundeva, prostovane!:)))
hai ca ne-am inmultit!
:)))
Gata! Am gasit selectioner. Expert. Le stie pe toate. Votati-l ca succesorul lui Contra.... Taci ma dr din gura si uita-te la meciuri ca un om normal. Nu va mai spargeti cu solutii, schimbari, tactica si formule de joc. Daca stiai fotbal erai antrenor...dar lucrezi la call center pe bonuri de masa. Grigore te-a salvat de vreo 7 8 ori in meciul cu Norvegia. Chipciu a scos doua goluri facute...ce tot zici acolo? Mai expert ca romanu' nu e nici unul..el le stie pe toate.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.