rammstein_deutschland  •  11 Noiembrie 2020, 22:45
Postat de goggu.mecanicul pe 11 Noiembrie 2020, 22:29

tanase si man , hai aia de plangea toata tara dupa ei, ce-au facut marile valori nationale ??

goggu.mecanicul  •  11 Noiembrie 2020, 22:29

aius  •  11 Noiembrie 2020, 23:21

Man si Tanase,doua epave bagate in echipa de catre...presa !

razar99
razar99  •  11 Noiembrie 2020, 22:44

Pai iti spun eu ce au facut.. Exact ce a trebuit pentru ca echipa sa inscrie 5 goluri... Iar al de maxim si alibec exact ce a trebuit ca echipa sa ia 3 goluri. Man si Tanase au facut exact ce tb sa faca.. sa tina jocul sus, sa puna piciorul, sa obtina cornere, lovituri libere si sa puna presiune astfel incat sa se inscrie golurile alea... Dar tu cum probabil le ai cu echipele de spanioli ratati nu ai habar

dora
dora  •  11 Noiembrie 2020, 22:54

Cu exceptia lui Cisti Ganea nici unul din noii veniti nu merita sa fie titular cu Norvegia. Man sa se duca la echipa de tineret pentru meciul cu Danemarca !

189254898748309
Claude SH  •  12 Noiembrie 2020, 05:14
Postat de briceag pe 12 Noiembrie 2020, 00:21

Tanase a fost foarte bun, Man bun! Astia n-au habar de fotbal. Scorul e relevant, 5-0. La toate traseeele de joc au participat si Tanase a facut tot jocul, Man foarte incisiv.

Hai sa nu ne îmbătăm cu apă rece! Au fost doar niște bielorusii. Iar jucătorii buni au întrat la ei abia a doua repriza, iar jucătorul ce joaca în grupele Champions League nu a venit la Națională. Ma rog, dacă mai erau 10 minute se termina egal, pot paria asta.

ang3ldev1ls
ang3ldev1ls  •  11 Noiembrie 2020, 22:50

Pai da si care drq s-au mai evidentiat de am dat cinci goluri, ca din tot articolul reiese ca am fost la un parastas unde ne-au zdrobit aia cu bataia