Comentarii (27)
tequlix
tequlix  •  20 Februarie 2018, 01:07

Bun, Popa si Palici hai sa zici ca nu au facut nimic saracii, dar de ce l-ai bagat pe Hanca ?? Ala ce gripa avea ?? Aviara ?? La cum joaca, nu e exclus, alearga ca o gaina fara cap, iar golu egalizator al *** a venit din vina lui

speedy_gonzales
speedy_gonzales  •  20 Februarie 2018, 01:03

cum erau in ulrma cu pregatirea fizica Monroy si altii? Mai aveau de jucat un sfert de ora. Nu resistau nici macar atat?

dinamo_fan
dinamo_fan  •  20 Februarie 2018, 00:09

Miriuta, lasa-ne ma. Nu te vaita ca stiai la ce ai venit. L-ai bagat pe Hanca 20 de minute si l-a invartit Teixeria la 40 de ani sau cat are dupa ce jucase un meci intreg si era singurul care se agita de la ei. Daca nu ai invatat pana acum ca nu-ti bagi cei mai iesiti din forma jucatori mai ales intr-un derby nici nu se mai lipeste nimic de tine. Mai ales ca nici mobilizator nu esti sa spui ca reinventezi pe cineva. In tur ni l-ai bagat pe Bokila care era dat afara d 2 echipe in 2 luni..tu l-ai bagat o repriza cu steaua. nu a reusit nici macar o preluare tot meciu. daca nu ii reziliau contractul ca sa scape de salariu il bagai si ieri. Ai bunul simt ca dupa meciul de la Giurgiu sa-ti dai demisia, indiferent de rezultat. ai 30k de oameni in spatele tau pentru prima data in viata si tu faci schimbarile alea de cascadorii rasului.

titiduru22
titiduru22  •  19 Februarie 2018, 23:05
Postat de valyomanyd pe 19 Februarie 2018, 22:06

Nea Vasile bate câmpii...:)))) Trist e că nici acum nu a înțeles ca prin schimbarea lui Nistor cu Popa, a cedat mijlocul terenului adversarilor ! :)) Bravo Vasile, ești pe drumul cel bun !

Culmea e ca vine si cu explicatii ,macar taci din gura ca mai rau te faci de asfalt .

fangigi
fangigi  •  19 Februarie 2018, 22:41

Bai nea Vasile, cand conduci cu 2-0 nu scoti un mijlocas ca sa bagi un atacant in locul lui! Parerea mea.

nea_vanea.60
nea_vanea.60  •  20 Februarie 2018, 12:51

Teixeira era omul lui Palici la corner, dar pe acesta il doare in spate de clubul care-l plateste. Oricare ar fi acela.

mosvasile
mosvasile  •  20 Februarie 2018, 08:40

Pai cine a zis ca Dinamo "a luat gol pe greselile lui Popa sau Palici"?Nu!Dinamo a pierdut rarisima ocazie-de a profita de un fcsb in avarie-numai din greselile lui Miriuta!Cine e Miriuta?Unul bun de gura,care topaie si el pe marginea terenului, iar lumea il porecleste..."antrenorul"!

alexpescaru
alexpescaru  •  20 Februarie 2018, 08:34
Postat de catalin.palcu pe 20 Februarie 2018, 01:27

Pe bune acum ? E Miriuta cel mai slab antrenor din istoria lui Dinamo ? Eu m-as gandi la Florin Marin, Ion Marin, Talnar , chiar Zenga si Bonetti.

Stoican...

869192929839265
Dragos Bargaoanu  •  20 Februarie 2018, 08:01

Bre!NU O DA DE GARD!Matale ai auzit de Katsikas???

haideusicfr
haideusicfr  •  20 Februarie 2018, 07:46

Vasile ,celor care te contesta spune-le sa faca ei mai mult decat ai facut tu. steaua aia tinciheaua aia tinuta in brate de multa lume "buna" a alergat dupa egalare cu ochii scosi. Norocul i-a salvat in min 90+. Aveati sansa a doua inainte de meci ,ati facut un joc excelent ,Dinamo a reinascut du-te inainte cu tupeu.E plina lumea de oameni rai si prosti. Multa lume ,putini oameni.