Daca rapui cu 1-0, cu 4-0 ne desfiintam?

endervisa
endervisa  •  09 Aprilie 2024, 17:55
Postat de parintele.clapon.rahoviteanu pe 09 Aprilie 2024, 12:02

Cand Dinamo se calca pe bombeuri in mod caraghios la ultima faza, in care in loc sa tragă ei la poarta i=au pus perfect pe contraatac pe gălățeni, sigur ca visele si logica lui Dorinel il duc , total eronat, la Vatra Dornei! Evident ca nu e așa! Doar lentoarea atacurilor dinamoviste au făcut ca un meci ce se termina egal in 1.000 de alte jocuri, acum s-a terminat incredibil de norocos si nemeritat in favoarea lui ,,***,,. Daca se mai joaca acest meci de 1 milion de ori golul de final nu s=ar mai repeta niciodată, asta cu siguranța!

"Doar lentoarea au facut"... mama ei de gramatica de clasa a 4 a si mai vb de logica lui Dorinel. Momental el era sa prinda Play-off-ul cu o echipa proaspat promovata, pe cand pe tine te depaseste acordul subiectului cu predicatul intr-o fraza cand singua ta treaba este sa comentezi pe internet despre profesionisti.

22cea
22cea  •  09 Aprilie 2024, 16:32

Da bre dar la ce-am jucat nu meritam nici macar punctul ala daca s-ar fi terminat egal . Jucam la fel de prost si urat ca pe vremea cand erau"antrenati" de Burca .

Amen975ZQzamolxe
Amen975ZQzamolxe  •  09 Aprilie 2024, 12:27

90 + 3 , da ... De ma gandesc la "marea" Liverpool , ar trebui sa zaca pe locurile 7-8 .... 33 % din meciuri , le castiga dupa minutul 90 !... Daca sunt "Diavoli " ...

parintele.clapon.rahoviteanu
parintele.clapon.rahoviteanu  •  09 Aprilie 2024, 12:02
Postat de dobrin pe 09 Aprilie 2024, 00:17

Sunt Botosaniul, Iasiul si Craiova cam tot la nivelul ala. Plus ca Petrolul poate pica pe motive financiare. Plus ca daca joaca barajul, va fi cu o echipa din Liga 2 din coada clasamentului. Ar trebui sa fie prea praf ca sa pice anul asta.

brentford
brentford  •  09 Aprilie 2024, 10:44
Postat de max9 pe 09 Aprilie 2024, 05:03

sint perfect de acord cu ce zice Munteanu. si pregatirile astea de iarna pe care toti le fac la statiuni de lux straine sint apa de ploaie...

Pai da...se duc in Turcia la 25 de grade,ca apoi sa joace la -5. Si in minutul 70 nu mai au aer.

VanBasten2000
VanBasten2000  •  09 Aprilie 2024, 09:04

"Jucătorii mei au potența fizică să joace din minutul 1 până în minutul 90”, a spus Dorinel, încântat de efectele cantonamentului de iarnă pe care l-a desfășurat la munte, în România, la Vatra Dornei." Vatra Dornei, baby!

parintele.clapon.rahoviteanu  •  09 Aprilie 2024, 08:41

Asa e cand câștigi cu un noroc chior! Te crezi balena in ibric.

parintele.clapon.rahoviteanu  •  09 Aprilie 2024, 08:40

Nu da sfaturi, ca-ti prinzi urechile la metrou.