xtr72893Qs  •  02 Decembrie 2023, 14:55

cand seraficianu rateaza din toate pozitiile cum vrei sa castigi cu o echipa care conteaza

oumuamua
oumuamua  •  02 Decembrie 2023, 08:26

O criticam des pe Neagu, si cand nu e, stam cu inima stransa. Nationala asta nu e coapta, e timida, si nu va face mare branza. Daca mai prindem si niste arbitraje ticaloase suntem gata.

cesinia
cesinia  •  01 Decembrie 2023, 23:16

Nu prea plecă favoriți în meciul cu Serbia. Am văzut în seara asta Serbia Danemarca. Scor 21-25. Serbia a condus tot meciul până în ultimile 10 minute, când au început arbitrii să tragă pentru daneze. N-au făcut-o decât la urmă când au văzut că danezele nu pot câștiga. Le-au lăsat pe sârboaice chiar și în 4 doar să marcheze danezele la 20-20. În ultimile 5 minute nu au fluierat nici un 9 metri pentru sârboaice care au pierdut atacurile. Așa că se pare că jocurile sunt făcute și de data asta. Va fi greu să batem Serbia, dar Danemarca e de bătut dacă le ținem în urmă cu cel puțin 5 goluri. Cu diferența asta și cu o apărare avansată n-au cum să ne bată.