Marti
08:30 Fotbal Spania: Celta Vigo - Athletico
10:30 Fotbal Liga 2: Csikszereda - Pandurii Tg Jiu
12:30 Wrc: Gb (Power Stage)
14:00 Fotbal Uefa Europa League: Arsenal - Standard Liege
16:00 Fotbal Liga 2: Snagov - U Cluj
18:00 Magazin F Liga Campionilor
18:30 Nba: Brooklyn - La Lakers
21:00 Direct Sport Report (Talk-Show)
21:45 Handbal Liga Campionilor: Cheskhovskie Medivedi - Dinamo
23:30 Direct Sport Report (Talk-Show)
00:30 Fotbal Uefa Champions League: Juventus - Bayer
02:30 Fotbal Spania: Celta Vigo - Athletico
04:30 Fotbal Liga 2: Snagov - U Cluj
Miercuri
06:30 Fotbal Uefa Champions League: Juventus - Bayer
08:30 Fotbal Spania: Valencia - Alaves
10:30 Fotbal Liga 2: Metaloglobus - Tg Magurele
12:30 Rezumate Uefa Champions League
14:00 Fotbal Uefa Europa League: Lazio - Rennes
16:00 Direct Liga 2: Rapid - Petrolul
18:00 Rezumate Uefa Europa League
19:00 Direct Sport Report (Talk-Show)
19:30 Direct Liga 2: Tg Magurele - Uta
21:30 Direct Sport Report (Talk-Show)
22:30 Fotbal Italia: Inter - Juventus
00:30 Fotbal Uefa Champions League: Barcelona - Inter
02:30 Fotbal Spania: Valencia - Alaves
04:30 Fotbal Liga 2: Rapid - Petrolul
Joi
06:30 Fotbal Uefa Champions League: Barcelona - Inter
08:30 Fotbal Spania: Real Madrid - Getafe
10:30 Fotbal Liga 2: Rapid - Petrolul
12:30 Handbal Liga Campionilor: Verder - Keil
14:30 Magazin M Liga Campionilor
15:00 Fotbal Uefa Europa League: Feyernoord - Fc Porto
17:00 Formula 1: Japonia
19:00 Fotbal Liga 2: Tg Magurele - Uta
21:00 Direct Sport Report (Talk-Show)
22:00 Fotbal Liga I: Fcsb - Dinamo
00:00 Magazin M Liga Campionilor
00:30 Fotbal Uefa Champions League: Liverpool - Salzburg
02:30 Fotbal Spania: Real Madrid - Getafe
04:30 Fotbal Liga 2: Tg Magurele - Uta
Vineri
06:30 Fotbal Uefa Champions League: Liverpool - Salzburg
08:30 Fotbal Spania: Barcelona - Sevilla
10:30 Fotbal Liga 2: Tg Magurele - Uta
12:30 Handbal Liga Campionilor: Aalborg - Pick Szeged
14:30 Magazin F Liga Campionilor
15:00 Fotbal Uefa Europa League: Alkmaar - Man Utd
17:00 Direct Sport Report (Talk-Show)
18:00 Direct Liga I: Hermannstadt - Fc Voluntari
20:00 Direct Sport Report (Talk-Show)
20:30 Direct Liga I: Dinamo - Gaz Metan Medias
22:30 Direct Sport Report (Talk-Show)
23:00 Rezumate Uefa Champions League
00:30 Fotbal Germania: Frankfurt - Leverkusen
02:30 Fotbal Spania: Granada - Osasuna
04:30 Fotbal Liga I: Hermannstadt - Fc Voluntari
Sambata
06:30 Fotbal Uefa Champions League: Slavia Praga - Borussia Dortmund
08:30 Fotbal Liga I: Dinamo - Gaz Metan Medias
10:30 Rezumate Uefa Europa League
11:30 Direct Liga 2: Fc Arges - Farul C-Ta
13:30 Magazin Uefa Champions Leagye (Premiera)
14:00 Direct Spania: Eibar - Barcelona
16:00 Direct Liga 2: Csikszereda - Rapid
18:00 Rezumate Uefa Champions League
19:30 Direct Sport Center (Talk-Show)
20:30 Direct Liga I: Cfr Cluj - Csu Craiova
22:30 Direct Sport Center (Talk-Show)
23:30 Handbal Fliga Campionilor: Csm Buuresti - Mks Lublin
01:30 Fotbal Spania: Eibar - Barcelona
03:30 Rezumate Uefa Europa League
04:30 Fotbal Liga 2: Fc Arges - Farul C-Ta
Duminica
06:30 Fotbal Germania: Frankfurt - Leverkusen
08:30 Fotbal Liga I: Cfr Cluj - Csu Craiova
10:30 Magazin Uefa Europa League (Premiera)
11:30 Direct Liga 2: U Cluj - Mioveni
13:30 Direct Italia: Sassuolo - Inter
15:30 Direct Liga I: Clinceni - Fc Viitorul
17:30 Direct Sport Center (Talk-How)
17:45 Direct Liga I: Sepsi - Astra
19:45 Direct Sport Center (Talk-Show)
20:30 Direct Liga I: Chindia - Fcsb
22:30 Direct Sport Center (Talk-Show)
23:30 Handbal Liga Campionilor: Wisla Plock - Dinamo
01:30 Fotbal Italia: Sassuolo - Inter
03:30 Magazin Uefa Europa League
04:30 Fotbal Liga I: Clinceni - Fc Viitorul
Luni
06:30 Fotbal Germania: Dortmund - Gladbach