Alte știri din fotbal
ȘOC la FRF, după dezvăluirile Gazetei » Răzvan Burleanu își dă afară „mâna dreaptă”
1
S-a trezit Dinamo! „Câinii” transferă și un portar cu 15 meciuri în Ligue 1
6
Filipe Coelho a făcut bilanțul după amicalul cu Sabah
2
S-a aflat acum: pe cine voia să aducă Kopic la Dinamo » Transfer picat după instalarea lui Nuno Campos
1
Știri din fotbal internațional
Vincius, euforic: „Am marcat și cu capul, Ancelotti nu credea. Aștept cadoul”
0
Carlo Ancelotti îndeamnă la calm după victoria Braziliei: „Calmați-vă! Vă mulțumesc, dar rămâneți liniștiți”
0
Scandal MONDIAL! Jurgen Klopp a părăsit interviul când i s-a pus întrebarea
1
Acesta este primul meci stabilit în 16-imile Campionatului Mondial: ziua, ora și stadionul
0
Lifestyle
Georgina s-a pozat doar în ... tricou pentru a sărbători live golurile lui Cristiano Ronaldo! » Fotografia devenită virală
3
Jucătorul din naționala României căută echipă, dar acum se relaxează cu logodnica în Capri: „Undeva între mare și visele mele”
2
Dan Alexa a avertizat-o pe Diana Munteanu în legătură cu fiul ei fotbalist: „Să nu ia asta de la taică-su', că se nenorocește!”
5
Diana Munteanu a pus un pariu de cotă 17 la Cupa Mondială: „Promit să fac asta la TV, dacă nu trece de grupe!”
5
Un profesor de matematică din Câmpina spune că Evaluarea Națională „a fost ...
Libertatea
Criza politică împinge România spre un șoc economic devastator. ...
Adevărul
Imagini de la casa unde a copilărit Ion Țiriac: „La început am făcut foame ...
GSP SPECIAL
„Suntem aici!” Strigăte disperate de ajutor după cutremurele devastatoare ...
Libertatea
Doamne, ce fotografii... Cea care mi-a atras atentia a fost aceea in care apar Lajos Satmareanu,"nea Eftimica "(jurnalistul si comentatorul Eftimie Ionescu), Gigi Tataru II , Gicu Dobrin , Mopsu`, Sandu Neagu(atacant despre ale carui reusite s-a vorbit putin ; deh , era de la "acari"...) si Cornel . Dinu . (sper ca v-a placut ortografia mea pentru ultimul mare nume prezent in fotografie , acesta reprezentand o alta institutie legata de fotbal care se poate numi ,lejer, Dinamo 2)
Ah, ce model fals si acest Dinu. Agresivitatea e ceea ce defineste acest individ. Agresivitatea aia din care rezulta: comportament nesimtit in trafic, incalcarea oricaror reguli din societate, infatuare, lipsa de respect pentru altceva sau altcineva (femeie, barbat, animal, nevertebrat etc). Si pe asta il puneti pe prima pagina ?...
Da perioada asta cum o fi mai boiangiule?E "minunata" nu-i asa?De si-au luat lumea in cap 4 milioane de romani,lasandu-si copii fara parinti si batranii fara copii!Au mai ramas pensionarii,arendasii,bugetivorii- si "corporatistii" vai mama lor-o specie incerta, intre robotzei si clone!
Perioade mizerabile, oameni mizerabili, obiceiuri( naravuri) mizerabile! Prezentate pozitiv! Sunteti defecti iremediabil!!!
Sunt nascut in 1985, nu mai sunt prea tanar, dar nici ramolit, asa cum sunteti voi doi. Nu ma omor dupa fotbal, pe gsp citesc rar vreun articol (interviul cu Dinu l-am citit), mai mult titlurile. Sunt stelist, dar n-am mai fost la un meci pe stadion de la semifinala cu Middlesbrough. Nu ma intereseaza rivalitatea cu Dinamo, pt ca in toata copilaria si adolescenta mea Dinamo nu exista, ci doar Rapidul. Iar voi, astia matusalemici care va manifestati indoiala fata de noi, sunteti demni de tot dispretul! Adio, tovarasi!
@Gaby A.Gator Stai linistit domnu"Gator!Ala care te insulta e tot un pensionar- se vede de la o posta!Se vede ca e din specia aia de "oportunisti"care si-ar scoate si un testicul,ca sa fie trendy si care crede ca el s-a nascut pe 22 decembrie 1989!Asa au procedat si cand au venit rusii!Niste spalati pe creier,nu merita sa le raspunzi!
La multi ani! Apreciez cultura dumneavostra, insa, atunci cand ati criticat fotbalistii tatuati cred ca ati gresit. Mare mi-a fost surprinderea sa vad ca aveti sustinatori, chiar aci pe site. au trecut, totusi, aproape 30 de ani... Sanatate si la cat mai multe pahare de vin rosu!!!
La multi ani sanatate si multă fericire. Sunteti o enciclopedie de cultura si fotbal.
Bre, tataie, desi Biblia m-a invatat sa nu intind margaritare in fata cainilor si ***, iti mai scriu atat: pt generatia mea e vital sa se distanteze de generatia bosorogilor agresivi, inculti si expirati, din care matale faci parte. Nu dau doi bani pe lecturile din Marx, Sholokhov, Sadoveanu, Fanus Neagu si alti apologeti ai alterarii spiritului romanesc. Nu trebuie sa probez unui *** cata carte stiu, pt ca lucrurile astea nu se clameaza ostentativ, asa cum faci matale, ca orice pensionar frustrat care duce povara unei vieti irosite. Nu simt nevoia sa-mi afirm individualitatea si educatia printr-o polemica sterila cu un ratat invins de viata, dar inchei printr-un vechi proverb oriental: "Cel care poarta in buzunar mirodenii, nu trebuie sa strige la fiecare colt de strada ca are mirodenii. Mirosul mirodeniilor vorbeste de la sine". Chiar daca esti o floare brosteasca, acest fapt nu este inca un motiv sa te intristezi***!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Cornele, sunt mai în vârstă cu 3 ani decât tine, am jucat numai la amatori ( Laromet, ICSIM Buc. ) și cunosc bine acea perioadă. Îl cunosc bine și pe cumnatul tau, Ovid ! Tu ai fost o figură importantă a lui Dinamo, a fotbalului românesc. Ai făcut parte dintre puținii intelectuali ai fotbalului. Am jucat odată chiar împotriva ta și a lui Dumitrache într-un amical, pe Dinamo 2. ( Voi dragi suspendați și va pregăteați separat de echipa mare ). Te urau spectatorii, care îți ziceau : Dinu - *** ! Îmi părea rău, eu fiind dinamovist de vreo 65 de ani ! Nu ai fost un mare talent, dar ai compensat cu inteligență și forța ! La multi ani și spun și eu același lucru : " unde sunt zăpezile de altădată ? Trăim vremuri mizerabile, iar generațiile de azi nici nu realizează ce li se întâmplă și unde vor ajunge ! Trist. Să fii sănătos ! N.B. Când jucam fotbal, mi se spunea " englezu ", iar la facultate " brazilianul " ! Deh, chestie de gust și ... inteligența !
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.