elgabri  •  18 Aprilie 2024, 00:50

Real Champions League X

Stelian66
Stelian66  •  18 Aprilie 2024, 00:50

In prelungiri Real a fost in formă și finalul e apoteotic . Xavi , ai luat notițe ? Îmi pare rău ca nu vor dormi comentatorii de la DIGI . Valoarea învinge .

Catalynn_18
Catalynn_18  •  18 Aprilie 2024, 00:49

Specialiștii CL, n-ai ce spune….

francescoli1974
francescoli1974  •  18 Aprilie 2024, 00:39
Postat de mario_rdfe_ pe 17 Aprilie 2024, 23:59

Se intra in prelungiri, nu stiu cine se califica, dar Madridul nu merita nimic. 15-0 cornere...25 de suturi City. Spaniolii au jucat rusinos...nu poti sa stai cu autobozul in poarta tot meciul cand te numesti Real Madrid...! Nu au iesit la joc nici dupa ce City a eggalat la general. Diferenta uriasa de valoare, de joc, in favoarea englezilor !

De a era s-a terminat 4-4 la "general",vreți spectacol duceți-vă la teatru. Pe City nu o bate nimeni acasă, Real a bătut în deplasare Liverpool și Chelsea la scor.

francescoli1974  •  18 Aprilie 2024, 00:36

Real,la un minut de penalty-uri și cine știe?poate îi fac pe miliardari. E 4-4,la general,spuneți-i și lui Angheluță care vroia ca Real să facă spectacol. Gata,vor fi penalty-uri de departajare.

luciann
luciann  •  18 Aprilie 2024, 00:24

Carletto vrea sa ajunga la penalty-uri, a uitat ca nu-l (mai) are pe Curtois in poarta!:)

valsword
valsword  •  18 Aprilie 2024, 00:17
Postat de AdiOvi pe 18 Aprilie 2024, 00:07

Doku ăla de cind a intrat i-a făcut otită lui Carvajal.

A jucat extraordinar Doku cred ca a fost cel mai bun de pe teren.

francescoli1974  •  18 Aprilie 2024, 00:14

Angheluță vrea ca Real să iasă la joc,bizar comentariu,Real a dus jocul în prelungiri cu o echipă de miliarde a lui City,e 4-4 pe timp regulamentar,ce mai vrei?Real a condus-o pe City aproape o oră în fiecare manșa. Fiecare dintre cele două echipe are tactica sa.