Comentarii (64)
freddy
freddy  •  22 Noiembrie 2022, 15:28
Postat de rva4 pe 22 Noiembrie 2022, 15:09

Nu ai văzut meciurile de care vorbești. Arbitrul a măcelărit Italia cum rar mai vezi . A fost incredibil ce a putut face. Coreea era gazda.... Din acel meci nu a rămas în istorie decât arbitrajul , nu rezultatul. Iar Anglia SUA ... o rușine de blat . Rezultatul nu afecta Anglia, dar ajută enorm SUA.

Zici ca tu le ai prins:)) Asa ai scris. :)) O fi. Habar nu am. Dar rezultatul Coreei de nord a rămas. E ca și cum Qatar ar bate azi la campionatul mondial Brazilia.

freddy
freddy  •  22 Noiembrie 2022, 15:25
Postat de adriann_ pe 22 Noiembrie 2022, 15:13

***

Sper ca te au și banat. Prea strălucești cu steluțele alea :)) Nu pricepi ca e o sărbătoare? Odata la 4 ani. Poate editia viitoare nu o mai prindem. Poate vine al treilea război mondial. Discutam de fotbal. Fiecare cât știe și cum vede. De ce ramai închis în ura ta? Îți face rău și ție.

lukacrc
lukacrc  •  22 Noiembrie 2022, 15:25

Confunzi Coreea de Sud cu Coreea de Nord! Italia-Coreea de nord a fost in 66. Corea de Sud-Italia cu furtul grosolan al lui Byron Moreno a fost in 2002.

username_2
username_2  •  22 Noiembrie 2022, 15:25
Postat de mateodamiano7 pe 22 Noiembrie 2022, 14:35

Despre ARG-KSA 1-2, pfff,...OIL, BET and WIN! 1 pauza, 2 final, cu 2 goluri in interval de 5 minute, wow, ce cota! Traiasca casele de pariuri! Evident, naivii de jucatori ai Arabiei nici nu trebuiau sa fie in combinatie, ca sa para totul cat mai veridic...se apasa doar cateva butonele pe la pume si gata!

a fost un articol înainte de Qatar-Ecuador că cică qatarezii ar fi plătit cîțiva jucători ecuadorieni ca să cîștige Qatar meciul...se pare că ceva, ceva a fost, nu iese fum fără foc, da au greșit meciul...se pare că n-a fost Qatar-Ecuador, a fost alt meci

capellini
capellini  •  22 Noiembrie 2022, 15:19
Postat de adriann_ pe 22 Noiembrie 2022, 15:11

in 1990 a fost Camerun ma nu Columbia, cu Columbia am fost in grupa in 1994 :)) Iar in 1990 Camerun cu Roger Milla samd NE-AU BATUT SI PE NOI si s-au dus pana in sferturi fiind eliminati greu. Nici aia nu batusera Argentina intamplator.

Da, Camerun a eliminat până la urmă și Columbia, cu Higuita pe la centrul terenului, driblat de Roger Milla. Ce vremuri...

supersx
supersx  •  22 Noiembrie 2022, 15:16

Comentatorul partidei, *** emiluș, a avut o prestație mai slabă decât a qatarului.

capellini
capellini  •  22 Noiembrie 2022, 15:14
Postat de luciann pe 22 Noiembrie 2022, 15:09

Camerun ai vrut sa zici, nu Columbia! Eram si noi in grupa aia!:)

Postat de freddy pe 22 Noiembrie 2022, 14:26

Sunt prea bine dispus de fotbalul asta ca să ma enervez pe hate-ul tău. În luna asta nu te mai bag în seama. Bafta delo delo.

***

adriann_
adriann_  •  22 Noiembrie 2022, 15:11
Postat de capellini pe 22 Noiembrie 2022, 15:05

Vă reamintesc faptul că în 1990, în Italia, meciul de deschidere a fost Argentina (din postura de campioană mondială) - Columbia, câștigat de columbieni cu 1-0, ba și cu un om în minus. Cu toate acestea, după ce au tremurat serios și în meciul cu noi, argentinienii s-au calificat din grupă în extremis, de pe locul 3 și au ajuns să joace finala cu Germania. Așa că, propun să mai așteptăm pentru a ne pronunța.