Postat de catalin.palcu pe 05 August 2020, 19:38

cine se scoala de dimineata -doarme mai putin ... cine rade la urma...se prinde mai greu !:))

paulo
paulo  •  05 August 2020, 19:39
Postat de 1r2d2 pe 05 August 2020, 19:33

avea cineva covid la examen !? ce comparam !?

pai si craiova de ce nu a fost tinuta in izolare 14 zile dupa ce nu a jucat prima data meciul cu astra ? nu ar mai fi jucat practic niciun meci de atunci... de ce doar alti fraieri stau in izolare ... pai noi am pierdut primele 2 meciuri dupa cazul magazionerul... ti se pare corect sa ni se amane doau meciuri si sa nu ne antrenam 7 zile pentru cazul magazionerul, care a fost si fals pozitiv ? hai sa fim seriosi..

catalin.palcu
catalin.palcu  •  05 August 2020, 19:38

1r2d2
1r2d2  •  05 August 2020, 19:38
Postat de catalin.palcu pe 05 August 2020, 19:30

lui Dinamo ii mai trebuiau 6 pct din 5 partide ca sa evite si barajul, nu numai retrogradarea directa ! adica 2 victorii si 3 infrangeri, sau 1V3E1I. perfect posibil, mai ales ca in ultimele 4 partide au obtinut 8 pct. deci nu ne salveaza Burleanu. e ca si cum la examenul de admitere iti ia cineva lucrarea dupa 1 ora si 45 de minute, iar ceilalti au 3 ore la dispozitie sa termine. pai normal ala care nu a avut timp sa termine o sa ia nota mai slaba decat aia care au avut inca o ora si ceva in plus . si mai mult : studentul ala amarat nu s-a putut pregati de examen pt ca i-au ascuns unii de 2 ori cursurile si cartile si au fost inapoiate cu 2 zile inainte de examene. Ceilalti studenti IN SCHIMB s-au pregatit fara intreruperi timp de o luna

si inca ceva ,degeaba scrii mult si prost trei ore daca poti scrie putin si bine intr-o ora ,cum putea face rinamo in etapele din campionat - Q.E.D!

126896558871881
Cosmin Mocean  •  05 August 2020, 19:38

Morcovu cât casa....stiti ca nu are nici o sansă Dinamo sa cadă daca isi joaca meciurile...e la mintea copiilor de gimnaziu...dar dupa calculele voastre nici matematica de clasele 1-4 nu ati servit...

1r2d2
1r2d2  •  05 August 2020, 19:36
Postat de dinamsam pe 05 August 2020, 19:34

etalonul? :))

pai rinamo nu a stat "la examen" cat trebuia pt ca a fost depistat cu covid si nu e vina nimanui ca nu a putut sta trei ore la examen ci doar 1 ora si 45 minute ,intelegi !? restul e can can ,ca pamantul nu se invarte in jurul unei echipe comuniste cum ar vrea sa creada unii ...

vanbasten_85
vanbasten_85  •  05 August 2020, 19:36

Plus nu au fost luate in calcul punctele castigate pe teren inaintea play-outului.

Postat de badeadorian pe 05 August 2020, 19:26

Salutare ....nu-l mai am ...a fost dat unei rude ..sigur il are ca este mare amatoare de flori si plante , are o sera cu asa ceva !!!. Dar nu refuz inca unul , daca ai ocazia ... :))

Ia auzi bade unde te trimite irlandezul: la vânat de cobre regale.Te rog să te execuți!:))