FOTBAL  »  Superliga  »  DINAMO - VOLUNTARI

VIDEO + FOTO Reluarea meciului Dinamo - Voluntari, amânată mai bine de 5 minute » Motivul i-a înfuriat pe suporteri

Startul reprizei secunde din Dinamo - FC Voluntari a fost întârziat mai bine de 5 minute. De vină au fost problemele la sistemul de comunicații al „centralului” Andrei Moroiță.

Articol de , , , , - Publicat vineri, 22 decembrie 2023 22:26 / Actualizat vineri, 22 decembrie 2023 22:26

Cei 2.800 de spectatori prezenți pe arena „Arcul de Triumf” n-au fost încântați de fotbalul văzut în prima repriză a meciului Dinamo - FC Voluntari.

Numărul OFICIAL al spectatorilor prezenți la Dinamo - FC Voluntari » Vedeta „sub acoperire” din galeria „câinilor”
Dinamo - Voluntari

VIDEO. Startul reprizei secunde, amânat 5 minute din cauza problemelor la sistemul de comunicație al „centralului”

Suporterii au așteptat cu nerăbdarea o repriză secundă mai antrenantă. Așteptarea s-a prelungit din cauza unor probleme cu sistemul de comunicații al arbitrului Andrei Moroiță. Au trecut mai bine de 5 minute până tehnicienii au rezolvat problema.

Răbdarea galeriei s-a epuizat în acest interval. Când partida a fost reluată, într-un final, un cor de huiduieli a însoțit fluierul lui Moroiță.

Moroiță a fost asistat la disputa de pe „Arcul de Triumf” de Bogdan Gheorghe, aflat la ultimul meci al carierei, și de Mihăiță Necula. În camera VAR s-au aflat Istvan Kovacs și Lucian Rusandu.

VIDEO. Momente speciale înaintea meciului Dinamo - FC Voluntari, de pe arena Arcul de Triumf”

Dorinel Munteanu vrea să plece de la Oțelul: „Mi se pare prea mult! Ce spun eu trebuie să fie lege aici!”
OȚELUL - BOTOȘANI 0-2