Postat de dinamo_fan pe 26 August 2018, 00:02

Reluare pe undeva ??? La digi nu e.

Ce importanta mai are ?

samertx
samertx  •  26 August 2018, 00:11

Nu este, n-a interesat pe nimeni din moment ce ăia au dat gol. :)) Numai pe înregistrarea integrală a meciului. Sper ca „profesioniștii angajați la Dinamo s-o aibă” pentru că mâine vor avea nevoie de ceva palpabil să contracareze specialiștii aduși în diferite emisiuni de profil, emisiuni ce au devenit adevărate centre de cult gigist, metre. :))

Postat de samertx pe 25 August 2018, 23:47

Și eu am văzut faza, n-a fost în careu, dar a fost henț. M-am și gândit că pot ăia pleca pe contră și înscrie.

dinamo_fan
dinamo_fan  •  25 August 2018, 23:58
Postat de lobbyone pe 25 August 2018, 23:52

Hehe , bine ca s-a terminat cu bine . O prima repriza foarte buna , in rest tipicul ghinion prost care are legatura mare cu dezastru de echipa pe care il avem . Penedo e pamant de flori in acest moment , in 6 meciuri are 2 mingi scoase cu fc fcsb . De Delorge m-am convins , e slabut , poate doar a fost primul meci . Popovici incearca saracul , dar nu prea poate . Hanca e debusolat total , Dinamo de 2 ani joaca in 10 cand hanca e pe teren . bratu sa ne lasa cu moldoveanu , saracu face figuratie . De ce joaca hanca titular in locul lui sorescu ? Sau in locul lui pesici ? Per total....am dominat , n-am jucat chiar asa rau , din pacate ne trebuie 4-5 jucatori seriosi .

Adevarul e ca noi am jucat in 10 inca de la inceput. Dupa gol Hanca a trecut pe partea stanga si am putut sa.l vad mai de aproape. Pur si simplu dormea pe el, nu se demarca, nu ataca adversarul. Puteam sa joc si eu lejer ce a jucat Hanca. Sorescu nu rupe norii dar e extraterestru pe langa Hanca.

1198766430181192
Abigail Laslas  •  25 August 2018, 23:56
Postat de daviddraiman pe 25 August 2018, 23:26

Hent ai vazut inainte sa marcheze cei de la Sibiu ????

nici vorba

lobbyone
lobbyone  •  25 August 2018, 23:52

samertx
samertx  •  25 August 2018, 23:47
Postat de dinamo_fan pe 25 August 2018, 23:40

Inainte de golul lor nu a fost hent in careul Sibiului ? Are cineva.o reluare ?

robby73
robby73  •  25 August 2018, 23:46
Postat de daviddraiman pe 25 August 2018, 23:44

daca tii cu Sibiu ..felicitari , ati jucat bine ...ati avut si noroc si ghinion ..

Sunt sibian și țin bineînțeles cu Sibiu, dar sunt dinamovist de mic copil fiind.

samertx
samertx  •  25 August 2018, 23:45
Postat de Dimache Gelu pe 25 August 2018, 23:36

STATISTICA LA CE?.. PROFITUL SAU ?..100 DE JUCATORI SCHIMBATI IN 4 ANI..ASTA DA PERFORMANTA.. DE ANTRENORI..? NUMA BINIE.. :)))))))

Statistica meciului, Țuștiule. Am fost superiori la toate capitolele. Mai puțin la tabla din pauză, oaspeții o aveau mai neagră și mai dură. :))