Care Nistor, bai ziaristilor ? Voi la ce meci va uitati ?

Hai Viitorul ..la fel ca Dinamo 2-1 in ultimul minut !!!!

hannah.robinson
hannah.robinson  •  25 August 2018, 23:03
Postat de lapusneanul pe 25 August 2018, 23:01

ati jucat slab in repriza secunda, daca la pauza era 4-0 nu se supara nimeni..:)

E nu... clonatii crezi ca se bucurau?

bandoleros
bandoleros  •  25 August 2018, 23:02

Ce usurare, in min 80 am pariat aproape juma' de salar pe victoria cainilor, numai aveam nici glas... ( bai ce meci la Napoli)!

sala_dalles
sala_dalles  •  25 August 2018, 23:02
Postat de Dimache Gelu pe 25 August 2018, 23:00

OF OF..OF...OF..CE CHIN CE JALE..PE LA..PIANISTUL..DE LA RIN SI ***..BAAAAAAAH..ASTA NU E DINAMO..EJUCARIA UNUI HAMESIT DE..ADVENTIST..PUS PE CIUPEALA SA SI SALVEZE RESTUL FIRMELOR FALIMENTARE.. POKEMON GO...VHTPC..HIJO..DE LA?

P e timpul bucurestenilor vechi porecla ta era . *** .

1745flo
1745flo  •  25 August 2018, 23:01

Prea s-au tavalit si au tras de timp oaspetii, altfel n-au jucat rau! Nistor ne-a scos din nou!