Postat de rav410wrc pe 29 Februarie 2024, 23:18

Iar' ai schimbat contul, veres de jenant personaj mai esti, concret ti-o zic !! ;)))

Eu nu am nevoie sa schimb conturile, am un singur cont, unul si bun, cu care dau tocana la gigime. :))

Postat de concret pe 29 Februarie 2024, 23:16

Ai facut si tu 10 lei pe saptamana asta? Sau inca iti iei felii de parizer pe datorie?

Ti-am zis ca intr-o zi o sa ma pacalesti sa-ti dau 10 lei de mila. Ai rabdare te rog. Nu mai insista ca o sa-ti dau

concret
concret  •  29 Februarie 2024, 23:25
Postat de FalconCrest pe 29 Februarie 2024, 23:22

iarasi suferi? bine. cat de *** sa fii sa crezi ca Steaua din liga 1 mai poate pierde acest campionat. UNITI SPRE TITLU 27. de la 8 puncte avans fatza de kfr dupa 21 de etape,am ajuns la 12 puncte avans dupa 28 de etape.

Care Steaua din Liga 1 ma ***? :))) Care 27? Aaa, neuronii tai. Sunt 5 puncte la momentul asta, dar pentru zecesebisti e greu cu notiunea de injumatatire.

stefanf78
stefanf78  •  29 Februarie 2024, 23:24
Postat de concret pe 29 Februarie 2024, 23:14

Pe langa arbitraj, ce bate evident la ochi e diferenta dintre jocul Voluntariului din prima repriza si din repriza a doua. Inca un episod din serialul "omenia".

Aveai pregătit comentariul cu laude pentru Voluntari la pauză, este? La final ai dat’o’n “omenie”…

rav410wrc
rav410wrc  •  29 Februarie 2024, 23:24

Cei mai umiliti au fost rapidistii, care au avut nevoie, din nou, de o mare mana de ajutor de la arbitri, care nu au vazut, penalty cat casa, la o tinere cu 2 maini a fundasului rapidist Badescu, asupra lui Freitas, de la UTA !! Hai ca deja esti veres de gretos !! ;))) Tu vorbesti de plans, care-n loc sa topai, ca tineti aproape de Voluntari, esti distrus ca ramane Rapidu-n urma, fripturistule !? :)))

Yuri_macel
Yuri_macel  •  29 Februarie 2024, 23:22

Printeselor, voua chiar nu va e jena dupa fiecare meci pe care-l castiga Steaua sa stati sa bociti pe aici?

FalconCrest
FalconCrest  •  29 Februarie 2024, 23:22

FalconCrest
FalconCrest  •  29 Februarie 2024, 23:20
Postat de supereduardo10 pe 29 Februarie 2024, 23:14

Da cum s-a topit Voluntariul la pauza de la caldura :))) Unte asa prin omenii facem super jucatori de nationala :)))

am vazut multe,dar *** ca tine care cu 12 etape ramase si cu 10 puncte in spate sa mai spere la ceva,dar tu esti *** suprem. citeste commentruile. *** deja la 1-0 pentru voluntari la pauza au desfacut sampania. sunt zece puncte bai septare.