batranu.cismigiu
batranu.cismigiu  •  26 Noiembrie 2023, 23:05
Postat de John.Wick pe 26 Noiembrie 2023, 22:44

Victorie la pas

La pas de....? :))))))))))))))) Cu 2-3 victorii in deplasare, Rapidul castiga fara probleme acest campionat!

alexh
alexh  •  26 Noiembrie 2023, 23:03
Postat de fabulos pe 26 Noiembrie 2023, 22:04

Deci Fcsb juca în 1948 în liga 1? :)))) :))))) :)))))

Nu mai pune intrebari idioate!

danutmarianradu
danutmarianradu  •  26 Noiembrie 2023, 23:02

La ce a jucat în seara asta, FCSB a fost o rușine de echipa. La felul în care echipa se poarta cu Compagno dacă as fi în locul lui m-as da accidentat, as sta pe tușă sa-i iau doar banii ciobanului și mi-as căuta alta echipa.

magic4ever
magic4ever  •  26 Noiembrie 2023, 23:01

Nu s-a vazut deloc diferenta din clasament pe teren,Fcsb in afara de golul lui Coman dupa un fault prostesc al lui Ilic nu a avut vreo ocazie clara din actiune,in repriza 2 prin minultul 90 a tras al 2 sut pe poarta in timp ce Dinamo a ratat ocazii mai mari dar puteau sa mai joace 2 zile pentru ca nu avea cine sa inscrie...Abdalah,Greogrio si Ghezali sunt la pamant,ratangii mari de tot lipsiti de valoare....Abdalah da pe langa minge din 7 m....sa plece toti din compartimentul ofensiv!

alexh
alexh  •  26 Noiembrie 2023, 23:01
Postat de yellowstone_vs pe 26 Noiembrie 2023, 21:51

prostane tu ai vazut fanionul celor de la fcsb ??? scria fcsb si are sigla un ciuline pe el :))))))))))))))))))))))))))))))) nu scria nicaieri steaua :)))))))))))) Stelute aveti voi in cap in loc de creier !!!

Bine Prostovane, daca asa zici tu... Citeste pe site-ul UEFA si vezi pe cine ii considera ei Steaua. Bine, tu te uiti la poze.

castaway
castaway  •  26 Noiembrie 2023, 23:01

Păcat ca nu a fost înghețat gazonul! FCSB-istii se tăvălesc mai puțin pe un gazon înghețat.

Catalynn_12
Catalynn_12  •  26 Noiembrie 2023, 23:00

Norocul FC Fcsb a fost ca Randumb nu a mai făcut predicții în timpul meciului, l-am așteptat cu “pont” și nimic! :-((((( Cu ce a spus înaintea meciului practic i-a distrus pe FC Fcsb, cum spune și vecinu’, si cum plângeau și Gradinescu cu Mocanu, FC Fcsb a fost praf, practic nu vedeai diferența între locul 1 și o echipă ca și retrogradată! Dacă nu era arbitrul să le dea pomana lovitură liberă la simularea italianului, se termină egal, din acțiune nu dădeau gol nici dacă se jucau 270 de minute! :-))))

istet10
istet10  •  26 Noiembrie 2023, 22:59
Postat de Catalynn_12 pe 26 Noiembrie 2023, 21:50

Asta crezi tu, dacă iei însă imaginile cu peluza și tribunele din timpul meciului, nu cu 30 de minute înainte, și le analizezi obiectiv, vei constata interesul unora de a minimaliza cu nerușinare numărul celor prezenți.

Daaa, inghesuiala sufocanta la voi . Bai, nu te amuteste prostia?

Adriann_1
Adriann_1  •  26 Noiembrie 2023, 22:58
Postat de Catalynn_12 pe 26 Noiembrie 2023, 22:03

Arbitrul a distrus meciul … insa era de așteptat. Oricum, felicitări lui Burcă și ai lui pt efort, mai mult era aproape imposibil în condițiile date.

Daca Sucu vrea sa elimine definitiv zecesebe din lupta pentru titlu ar trebui sa aranjeze cu vreo echipa de prin Qatar sa dea pe Coman alea 4-5 milioane cu care s-ar multumi acum ciobanul. (pune el un milion, pun si aia 3 etc :)) Fara Florinel zecesebe n-ar mai bate pe nimeni nici daca arbitreaza Deaconu-bricheta :))