Comentarii (377)
 •  03 Martie 2008, 09:40

Pt tirsanot...s-o iau pe maica-ta i p-u-l-a,f-u-t-u-t-i mortii m-at-i-i de nenorocit cu Bucurestiul tau de c-a-c-a-t.ati vazut la un moment dat ce suporter dragut aveati care scuipa camera de luat vederi la foc automat..astia sunteti voi...mizerii de mitici.Sunt fan Steua de cand tu credeai ca te-a adus barza,dar rezulotatul nu e corect ...si nu mai avea treaba cu Clujul tigan imputit ce esti...

•  03 Martie 2008, 09:39

Am o satisfactie dupa meciul de aseara...dupa ce vom castiga campionatul nu va fi nimeni care sa tipe ca am castigat meciurile cu arbitrii.Va fi un deliciu acest fapt,dar il pastrez pentru finalul campionatului.

ati uitat ce penalty a primit CFR la Bistrita cand fabiani a cazut la un metru de fundas si aritru a suflat imediat pt CFR Muresan la gargara si ca si voi ati fost afantajati mult in cel putin jumate din meciurile din tur. In meciul cu Steaua trebuiau acordate 2 rosii pt. Trica si pt cel care da cu cotu. Plecati si jucati in Ungariia "corectilor"

•  03 Martie 2008, 09:37

ma kkat bucurestean inputin si jegos tu nu vezi in ce gunoaie stai?si gropi ca la tara hahah hai in cj sa vezi klasa ma nici sa vb nu stiti oti si golani si kkacoisi

•  03 Martie 2008, 09:36

@tirsanot: Eu cred ca ai probleme de vedere: PIB Cluj - 5000E/locuitor PIB Bucuresti - 10000E/locuitor Eu vad ca noi va tinem pe voi in spinare. Bucurestiul produce dublu fata de Cluj. Mai ai de invatat economie. Dupa, vorbim. Du-te tu la culcarica, te-ai trezit cam devreme :-) Cu gunoaiele, uita-te tu mai jos si vezi de ce am spus :-).

•  03 Martie 2008, 09:35

Nu inteleg de ce atata tam-tam pe arbitraj. Arbitrajul a fost cat se poate de corect. La primul presupus penalty, Zapata nu a atins mingea, dar a vazut careva ca a atins piciorul lui Semedo??? Daca nu atunci va rog sa incetati cu insinuarile facute de comentatori... Frustarea este mare, dar rezultatul este corect, mai ales daca ne raportam la numarul ocaziilor de poarta, in prima raeprzia, CFR si-a bagat autobaza in poarta si nu uitati Steaua a plecat de la 0-1 si nu de la 0-0, iar la CFR acasa a jucat in 10 oameni mai bine de 70 de minute, asta inseamna ca are valoare. Deci eu zic sa dam cezarului ce-i al cezarului pentru ca Steaua este singura echipa din Romania care ne poate reprezenta cu succes in Europa si anul asta s-a vazut, cand doar Steaua a obtinut trei puncte, dar celelalte nici unul, asa ca va rog sa taceti.

•  03 Martie 2008, 09:34

Bine zice Radoi - in prima repriza Steaua i-a aratat CFR-ului cum se joaca in ch. league - numai sansa a facut ca CFR sa nu termine prima repriza cu o caruta de goluri primite.

•  03 Martie 2008, 09:33

@ uny: reclami un offside la faza golului trei. dar omiti sa vezi ca un fundas ceferist sta la bara din dreapta deci nu are cum sa fie offside. Forta Steaua !!! P.S. am citit mai putine injurii la comentarii decat de obicei... dar cred ca inca nu s-au trezit toti mitici si toti cheferistii :)

a luat foc pe dreq e la 8 puncte ma parca steaua joaca cu echipe de liga 3a steaua termina pe 5

•  03 Martie 2008, 09:32

Steaua a fost cu 2-3 clase peste CFR cam 70 de minute CFR n-a trecut de 3 ori mijlocul terenului in mod organizat. E drept ca CFR a avut penalty la Semedo dar tot asa Cadu trebuia eliminat dupa ce i-a aplicat un cot in figura lui Goian intr-un moment in care jocul era intrerupt, in rest au mai fost cateva mici greseli ca corner aiurea acordat lui CFR cand mingea l-a atins ultima data pe Semedo sau ultima ocazie a CFR-ului care a pornit cu un fault in careul mic a lui Fabiani asupra lui Zapata.