Postat de nebraska pe 07 Februarie 2016, 11:41

Postat de saviola2_8 pe 07 Februarie 2016, 11:07

se poate, nu zic nu, eu la amicale ma uit foarte putin, de obicei nu vezi mare treaba, cel putin nu la reghe, nu stiu daca e strategie sau nu, dar se stie reghe in amicale nu face nimic apoi rupe tot. oricum lotul arata bine pe hartie, daca vor confirma toti noi veniti macar pe jumatate , ne distram cu amarastenii de pe la noi.

daca timo pune niste conditie fizica pe el, e cam deranj cu el in teren :)

sakamoto
sakamoto  •  07 Februarie 2016, 11:16

Fcsp in campionatul romanesc Mafiot de fotbal, face prapad. Dar cind joaca meciuri internationale, cu echipe modeste-Lodogorets, Partizan, Rosenborg. Trencin etc-si-o primeste. Ce-i lipseste echipei lui Giginio sa faca prapad peste tot? Tudor, balaj, cojocaru, coltzescu, robert dumitru, avram-piticul-si alti asemenea saltimbanci. Un fotbal murdar, fara fotbal juvenil, fara viitor, neperformant, fara spectatori-daca ar fi tribunile pline si situatia financiara a cluburilor, ar fi mai buna-dar asa cine mai vine la meciurile din campionatul romanesc? Sa-si toace nervii, vazind fotbal trucat? De proasta calitate.

juliusmad
juliusmad  •  07 Februarie 2016, 11:14

:)) ma gandeam si eu la asta. o fi adormirea adversarului, strategie? nu are rezultate in amicale iar in oficiale nu are adversar

saviola2_8
saviola2_8  •  07 Februarie 2016, 11:07
Postat de juliusmad pe 07 Februarie 2016, 11:00

paradoxal,a fost cel mai bun meci din pregatiri. am ratat vreo 5-6 ocazii mari. in repriza a doua adversarul a fost prezent foarte rar in terenul nostru, am luat un gol aiurea,

Postat de saviola2_8 pe 07 Februarie 2016, 10:57

cred ca am vazut 30 de minute din repriza a doua si nu prea am vazut mare lucru...oricum neinteresant ce facem in amicale, in campionat vom defila, ne distram cu amatorii din liga 1

saviola2_8
saviola2_8  •  07 Februarie 2016, 10:57

stelbz
stelbz  •  07 Februarie 2016, 10:54

Se pare ca in zilele urmatoare se va rezolva transferul lui Enache. Poate ca Reghe se va decide sa-l foloseasca in locul lui Popa(Chipciu), niste rataciti pe terenul de fotbal..... Intradevar, Gebhart este cu mult (si) peste laudatul in talent Stanciu de la care tot asteptam sa fie creierul echipei....