Comentarii (17)
crocodilul777
crocodilul777  •  16 Decembrie 2018, 11:01
Postat de tardelli pe 16 Decembrie 2018, 10:32

Se joaca pe 500 000 euro!!!! Multe jucatoare de la noi nu au nicio medalie. Pt locul 3 statul roman acorda o renta viagera lunara de vreo 800 euro dupa retragerea din sport. Deci vreo 53 ani luata renta =500 mii euro

De unde ai scos sumele astea? Aici nu-i olimpiada. Lasă lătratul și treci in cușca.

mosvasile
mosvasile  •  16 Decembrie 2018, 10:48

"miza uriasa"!Limba romana e batjocorita zilnic de televiziuni-in special la "promo"-si de "gazetarii"astia-in indiferenta complice a "audiovizualului"!Oricat de "uriasa"ar fi miza aia,e tot de ...bronz!

tardelli
tardelli  •  16 Decembrie 2018, 10:32

phlorinn
phlorinn  •  16 Decembrie 2018, 10:21

Acest meci va fi decis nu de oboseala, deoarece ambele sunt exact la fel . Totul se va rezuma la portari si linia de 9m. Daca Groot joaca atunci Olanda va avea un plus.

respect2014
respect2014  •  16 Decembrie 2018, 09:53

Cred ca repriza a doua va fi foarte interesanta... Doua echipe care cad. Probabil 15-15 la pauza și 17-16 la final. Sau varianta B 15-15 la pauza 49-48 la final? Una peste alta felicitări echipei. Ne așteptam la mai mult ( ele singure ne-au dus speranțele la acest nivel ) dar poate vom avea acest "mai mult" la Campionatul Mondial. Bafta diseară.

158180581397392
Bala Nicolae  •  16 Decembrie 2018, 09:51

Am vazut ca toate echipele cu care am jucat dupa ce se termina atacul nostru cu gol sau fara in 2 secunde erau in preajma careului nostru si fortau atacul. In schimb noi temporizam mereu desi ieram in dezavantaj. Pe cine vroiam sa surprindem cu acest joc?

1267031283315699
Dragos Ene  •  16 Decembrie 2018, 09:17

Wow. Practic "miza uriasa"e "cine castiga finala mica, ia locul 3" doooh. Ce click bait mi-am luat...