Program Eurosport 1
Joi | |
07:30 | Snooker: Home Nations Series Mastersul German |
09:30 | Ciclism: Circuitul Mondial - De-a lungul Flandrei |
10:30 | Golf pga tour: Discovery Golf |
11:00 | Navigaţie: SailGP - Auckland |
12:00 | Schi alpin: Cupa Mondială, la Saalbach Hinterglemm |
12:30 | Schi alpin: Cupa Mondială, la Saalbach Hinterglemm |
13:00 | Snooker: Home Nations Series Mastersul German |
14:00 | Ciclism: Ciclism Show |
14:30 | Ciclism: Circuitul Mondial - Turul Flandrei |
16:30 | Ciclism: Circuitul Mondial - Turul Flandrei |
19:00 | Snooker: Home Nations Series Mastersul German |
21:00 | Sărituri cu schiurile: Cupa Mondială Planica |
22:00 | Schi alpin: Cupa Mondială, la Saalbach Hinterglemm |
22:30 | Schi alpin: Cupa Mondială, la Saalbach Hinterglemm |
23:00 | Schi acrobatic: Cupa Mondială Idre |
23:30 | Snooker: Home Nations Series Mastersul German |
01:30 | Ciclism: Pavate monumentale |
02:30 | Schi acrobatic: Cupa Mondială Idre |
03:15 | Snowboard: Cupa Mondială Mont Sainte Anne |
04:00 | Ciclism: Circuitul Mondial - Turul Flandrei |
05:30 | Schi alpin: Cupa Mondială, la Saalbach Hinterglemm |
Vineri | |
06:30 | Schi alpin: Cupa Mondială, la Saalbach Hinterglemm |
07:30 | Snooker: Seria Home Nations - Openul galez |
09:30 | Jocurile olimpice - gazda jocurilor olimpice: În căutarea gloriei |
10:30 | Jocurile olimpice - gazda jocurilor olimpice: Olimpicii |
10:40 | Sărituri cu schiurile: Cupa Mondială Planica |
12:00 | Schi alpin: Cupa Mondială, la Saalbach Hinterglemm |
12:30 | Schi alpin: Cupa Mondială, la Saalbach Hinterglemm |
13:00 | Snooker: Seria Home Nations - Openul galez |
14:00 | Ciclism: Pavate monumentale |
15:00 | Ciclism: Circuitul Mondial - Turul Flandrei |
18:00 | Ciclism: Circuitul Mondial - Turul Flandrei |
19:00 | Snooker: Seria Home Nations - Openul galez |
21:00 | Sărituri cu schiurile: Cupa Mondială Planica |
22:00 | Schi alpin: Cupa Mondială, la Saalbach Hinterglemm |
22:30 | Schi alpin: Cupa Mondială, la Saalbach Hinterglemm |
23:00 | Snowboard: Cupa Mondială Mont Sainte Anne |
23:30 | Snooker: Seria Home Nations - Openul galez |
01:30 | Ciclism: Circuitul Mondial - De-a lungul Flandrei |
02:30 | Schi alpin: Cupa Mondială, la Saalbach Hinterglemm |
03:15 | Schi alpin: Cupa Mondială, la Saalbach Hinterglemm |
04:00 | Ciclism: Circuitul Mondial - De-a lungul Flandrei |
05:30 | Snowboard: Cupa Mondială Mont Sainte Anne |
Sambata | |
06:30 | Schi alpin: Cupa Mondială, la Saalbach Hinterglemm |
07:00 | Schi alpin: Cupa Mondială, la Saalbach Hinterglemm |
07:30 | Formula e: Campionatul Mondial Tokyo |
09:15 | Snooker: Campionatul Players |
11:30 | Ciclism: Circuitul Mondial - De-a lungul Flandrei |
13:00 | Ciclism: Pavate monumentale |
14:00 | Ciclism: Circuitul Mondial - Turul Flandrei |
16:30 | Ciclism: Seria Pro - Grand Prixul Miguel Indurain |
18:45 | Ciclism: Pavate monumentale |
19:45 | Snooker: Campionatul Players |
22:00 | Ciclism: Pavate monumentale |
23:00 | Ciclism: Seria Pro - Grand Prixul Miguel Indurain |
00:30 | Snooker: Campionatul Players |
02:30 | Sărituri cu schiurile: Cupa Mondială Planica |
04:05 | Ciclism: Seria Pro - Grand Prixul Miguel Indurain |
05:30 | Schi acrobatic: Cupa Mondială Idre |
Duminica | |
06:30 | Schi alpin: Cupa Mondială, la Saalbach Hinterglemm |
07:00 | Schi alpin: Cupa Mondială, la Saalbach Hinterglemm |
07:30 | Snooker: Openul Mondial |
09:30 | Ciclism: Circuitul Mondial - De-a lungul Flandrei |
09:45 | Ciclism: Pavate monumentale |
10:45 | Ciclism: Circuitul Mondial - Turul Flandrei |
17:45 | Ciclism: Circuitul Mondial - Turul Flandrei |
19:30 | Ciclism: Circuitul Mondial - Turul Flandrei |
20:30 | Snooker: Openul Mondial |
22:00 | Ciclism: Circuitul Mondial - Turul Flandrei |
00:00 | Ciclism: Circuitul Mondial - Turul Flandrei |
01:00 | Snooker: Openul Mondial |
02:30 | Ciclism: Circuitul Mondial - Turul Flandrei |
04:00 | Tenis: Australian Open |
05:30 | Snooker: Mastersul de la Londra |
Luni | |
07:30 | Jocurile olimpice - gazda jocurilor olimpice: Viaţa sportivă |
08:30 | Jocurile olimpice - gazda jocurilor olimpice: Viaţa sportivă |
09:30 | Turul Flandrei |
11:00 | Snooker: Mastersul de la Londra |
12:30 | Turul Flandrei |
14:30 | Turul Mouscron |
16:30 | Turul Ţării Bascilor | Etapa întâi |
18:45 | Turul Mouscron |
19:00 | Judo: Emisiunea de judo |
20:00 | CURLING |
23:00 | Minutul |
23:05 | Turul Ţării Bascilor | Etapa întâi |
00:30 | Turul Flandrei |
02:30 | Snooker: Mastersul de la Londra |
04:00 | Turul Ţării Bascilor | Etapa întâi |
05:30 | Snooker: Grand Prixul Mondial |
Marti | |
07:00 | CURLING |
08:30 | Ciclism: Circuitul Mondial - Turul Flandrei |
09:30 | Ciclism: Circuitul Mondial - Turul Ţării Bascilor |
11:00 | Judo: Emisiunea de judo |
12:00 | Snooker: Grand Prixul Mondial |
13:55 | Minutul |
14:00 | Ciclism: Turul Mouscron |
15:00 | Ciclism: Circuitul Mondial - Turul Ţării Bascilor |
16:30 | Ciclism: Circuitul Mondial - Turul Ţării Bascilor |
18:45 | Ciclism: Circuitul Mondial - Turul Flandrei |
19:30 | Ciclism: Ciclism Show |
20:00 | Ciclism: Circuitul Mondial - Turul Ţării Bascilor |
21:00 | Formula e: Campionatul Mondial Tokyo |
22:00 | Snooker: Grand Prixul Mondial |
22:55 | Minutul |
23:00 | Ciclism: Circuitul Mondial - Turul Ţării Bascilor |
00:30 | CURLING |
01:30 | Formula e: Campionatul Mondial Tokyo |
02:30 | Snooker: Grand Prixul Mondial |
04:00 | Ciclism: Circuitul Mondial - Turul Ţării Bascilor |
05:30 | Snooker: Home Nations Series Mastersul German |
Miercuri | |
07:00 | Tenis: Australian Open |
09:30 | Ciclism: Circuitul Mondial - Turul Ţării Bascilor |
11:00 | Tokyo | Retrospectivă |
12:00 | Snooker: Home Nations Series Mastersul German |
13:15 | Jocurile olimpice - gazda jocurilor olimpice: În căutarea gloriei |
14:15 | Jocurile olimpice - gazda jocurilor olimpice: |
15:00 | Jocurile olimpice - gazda jocurilor olimpice: Olimpicii |
15:10 | Ciclism: Circuitul Mondial - Turul Ţării Bascilor |
16:30 | Ciclism: Circuitul Mondial - Turul Ţării Bascilor |
18:45 | Ciclism: Ciclism Show |
19:15 | Ciclism: Circuitul Mondial - Turul Flandrei |
20:00 | CURLING |
23:00 | Ciclism: Circuitul Mondial - Turul Ţării Bascilor |
00:30 | Ciclism: Ciclism Show |
01:00 | Tenis: Australian Open |
02:30 | Snooker: Home Nations Series Mastersul German |
04:00 | Ciclism: Circuitul Mondial - Turul Ţării Bascilor |
05:30 | Snooker: Seria Home Nations - Openul galez |