INTERNATIONAL  »  CAMPIONATE  »  INEDIT

VIDEO Momente incredibile la un meci din Argentina » Gafă penibilă a portarului + antrenorul i-a pus piedică unui jucător!

Articol de GSP - Publicat sambata, 30 iulie 2022 15:26 / Actualizat sambata, 30 iulie 2022 15:47

Godoy Cruz și Velez Sarsfield au remizat, scor 1-1, într-un meci plin de evenimente din etapa #11 a campionatului argentinian.

Mai întâi, portarul lui Velez, Lucas Hoyos, a scăpat inexplicabil mingea de sub control, nefiind presat de vreun adversar. Apoi, a încercat să ia balonul în mână, dar acesta i-a fost furat de Pier Barrios, care a urmărit faza și a marcat pentru 1-0.

Antrenorul lui Velez i-a pus piedică unui jucător

Evenimentele neobișnuite au continuat, antrenorul lui Velez fiind următorul protagonist. La o fază petrecută în bandă, lângă băncile de rezervă, Alexander Medina i-a pus piedică lui Matias Ramirez, jucătorul echipei adverse.

Legea lui Gigi » Becali a avut o singură cerință la negocierile cu Dică: „Tu știi cum faci, dar eu asta vreau”
FCSB

Pentru gestul său, tehnicianul a primit direct cartonașul roșu din partea arbitrului.

Meciul s-a terminat cu scorul de 1-1, după ce Diego Godin a reușit să egaleze în minutul 15. Fostul fundaș de la Atletico Madrid a marcat un gol superb cu capul, după o centrare venită din partea stângă.

RB Leipzig - Bayern Munchen, în Supercupa Germaniei » Echipe probabile + cote la pariuri

Liverpool - Manchester City, Supercupa Angliei » Primul duel între superatacanții lui Klopp și Guardiola

Reporterii GSP au surprins scenele tensionate de la porțile arenei Wembley » Ce s-a întâmplat la câteva minute după finala UCL

Bișnițarii își fac de cap la finala de Liga Campionilor » Reporterii Gazetei au surprins în detaliu modul lor de a acționa: metoda ingenioasă găsită prin care poliția nu poate interveni

Cu câți bani s-au ales Bettyshor și Roxana Țuțu, femeile bătute cu bestialitate de „Perversul de pe Târgu Ocna” în ring