FOTBAL  »  Superliga  »  PANDURII - CHIAJNA 3-2

VIDEO Supershow pe final » Pandurii a obținut în minutul 94 trei puncte importante după 3-2 cu Chiajna

Articol de GSP - Publicat marti, 16 mai 2017 00:00

Spectacol de zile mari aseară, la Severin. Echipa lui Stoican a câştigat 3 puncte imense, deşi a fost condusă încă din minutul 6, graţie golului marcat de Herea.

Flavius a fost extrem de inspirat şi i-a introdus la pauză pe Batin şi pe Hamed. Cei doi au întors la 2-1, iar când nimeni nu se mai aştepta, în minutul 90, Munteanu a egalat pentru 2-2, cu un super-şut din colţul careului mare.

Alexa jubila pentru punctul scos, când acelaşi Batin  i-a răpit liniştea, în minutul 90+4 . Atacantul Pandurilor a declarat: "Eu sunt un băiat sufletist, Dumnezeu m-a răsplătit".

pandurii chiajna 3 2

Românul care a refuzat să mai stea în Superliga a semnat și va juca în Europa League: „Am venit să câștig trofee cu acest mare club”

Cine stă în poarta României la Euro 2024? Numărul 1 are o mare problemă: „Mă aștept ca Edi să meargă la sigur”

3 MARI întrebări despre selecția lui Edi Iordănescu în apărare: chiar nu exista o alternativă autentică?!